Product information
| EAN | 4012615000289 |
| Product number | SEB0018 |
| Weight (kg) | 0.165 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 720 units |
Sebo Origineel: 6430ER For SEBO Airbelt K-Series
Suitable for:
SEBO AIRBELT K1
SEBO AIRBELT K2
SEBO AIRBELT K3
| EAN | 4012615000289 |
|---|---|
| Original number | 6430ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 34.5 |
| Net weight (kg) | 0.115 |
| Gross Weigth (kg) | 0.165 |
| Packaging length | 18cm |
| Packaging width | 14,5cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 30 |
| Number of packages on the pallet | 720 |
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|