Product information
| EAN | 4012615187508 |
| Product number | SEB0027 |
| RRP | € 15.99 |
| Weight (kg) | 0.064 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 30 units |
| Number of packages on the pallet | 720 units |
Sebo Origineel: 1875
Suitable for:
SEBO Comfort 370
SEBO Comfort 470
SEBO Electronic 370
SEBO Electronic 470
SEBO Evolution 370
SEBO Evolution 470
| EAN | 4012615187508 |
|---|---|
| Original number | 1875 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 15.99 |
| Net weight (kg) | 0.059 |
| Gross Weigth (kg) | 0.064 |
| Packaging length | 15cm |
| Packaging width | 10,8cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 30 |
| Number of packages in outer carton | 30 |
| Number of packages on the pallet | 720 |
| Type of filter |
Microfilter
|
| Washable |
No
|