Product information
| EAN | 4012615603305 |
| Product number | SEB0017 |
| Weight (kg) | 0.06 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2688 units |
Sebo Origineel: 6033ER For SEBO Airbelt C Series
Suitable for:
SEBO Airbelt C
SEBO AIRBELT C2
SEBO AIRBELT C2.1
SEBO AIRBELT C3
SEBO AIRBELT C3.1
| EAN | 4012615603305 |
|---|---|
| Original number | 6033ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 12.5 |
| Net weight (kg) | 0.04 |
| Gross Weigth (kg) | 0.06 |
| Packaging length | 21cm |
| Packaging width | 6,5cm |
| Packaging height | 3,5cm |
| Number of packages per shipping box | 112 |
| Number of packages on the pallet | 2688 |
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|