Product information
| EAN | 4012615000296 |
| Product number | SEB0019 |
| Weight (kg) | 0.055 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1896 units |
Sebo Origineel: 6608ER For SEBO Airbelt K-Series
Suitable for:
SEBO AIRBELT K2
SEBO Airbelt K2 Hepa
SEBO Airbelt K2 Parket
| EAN | 4012615000296 |
|---|---|
| Original number | 6608ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 13.99 |
| Net weight (kg) | 0.033 |
| Gross Weigth (kg) | 0.055 |
| Packaging length | 15,5cm |
| Packaging width | 9,5cm |
| Packaging height | 4cm |
| Number of packages per shipping box | 79 |
| Number of packages on the pallet | 1896 |
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|