Product information
| EAN | 4012615143504 |
| Product number | SEB0029 |
| RRP | € 13.99 |
| Weight (kg) | 0.064 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 720 units |
Sebo Origineel: 1435
Suitable for:
SEBO BS 36
SEBO BS 36 ECO
SEBO BS 360
SEBO BS 360 ECO
SEBO BS 46
SEBO BS 46 ECO
SEBO BS 460
SEBO BS 460 ECO
| EAN | 4012615143504 |
|---|---|
| Original number | 1435 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 13.99 |
| Net weight (kg) | 0.06 |
| Gross Weigth (kg) | 0.064 |
| Packaging length | 14,2cm |
| Packaging width | 8,5cm |
| Packaging height | 10,5cm |
| Number of packages per shipping box | 30 |
| Number of packages on the pallet | 720 |
| Type of filter |
Microfilter
|
| Washable |
No
|