Product information
| EAN | 4012615669608 |
| Product number | SEB0013 |
| RRP | € 16.99 |
| Weight (kg) | 0.146 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 720 units |
Sebo Origineel: 6696ER For SEBO Airbelt K1/K3
Consisting of: 1x Microfilter K 1x Micro-hygiene filter K
Suitable for:
SEBO AIRBELT K1 ECO 1200
| EAN | 4012615669608 |
|---|---|
| Original number | 6696ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 16.99 |
| Net weight (kg) | 0.098 |
| Gross Weigth (kg) | 0.146 |
| Packaging length | 20,5cm |
| Packaging width | 14,5cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 30 |
| Number of packages on the pallet | 720 |
| Type of filter |
Slat filter
,
Fabric filter
|
| Washable |
No
|