Sebo Origineel Brush roller 31 cm ET-1/FELIX 1/X1/X4/X7/G1
- Article No. SEB0041
- Show all Replacement Parts
Product information
| EAN | 4012615501007 |
| Product number | SEB0041 |
| Weight (kg) | 0.191 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1440 units |
Sebo Origineel: 5010ER Regular replacement of the brush roller maintains the machine's pickup performance.
Suitable for:
SEBO Automatic X1
SEBO AUTOMATIC X4
SEBO Automatic X7
SEBO ET-1
SEBO Felix 1 Premium
SEBO Professional G1
| EAN | 4012615501007 |
|---|---|
| Original number | 5010ER |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 26.99 |
| Net weight (kg) | 0.16 |
| Gross Weigth (kg) | 0.191 |
| Packaging length | 6cm |
| Packaging width | 6cm |
| Packaging height | 27,5cm |
| Number of packages per shipping box | 60 |
| Number of packages on the pallet | 1440 |
| Material |
Plastic
|
| Width of product |
31cm
|