Product information
| EAN | 4012615814206 |
| Product number | SEB0078 |
| RRP | € 10.99 |
| Weight (kg) | 0.05 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 864 units |
Sebo Origineel: 8142gs
Suitable for:
SEBO Airbelt D1
SEBO Airbelt D2
SEBO Airbelt D3
SEBO Airbelt D3 Family
SEBO Airbelt D3 Parket
SEBO Airbelt D4
SEBO Airbelt D4 Kontrol
SEBO Airbelt D4 PET
SEBO Airbelt D4 Premium
| EAN | 4012615814206 |
|---|---|
| Original number | 8142gs |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 10.99 |
| Net weight (kg) | 0.042 |
| Gross Weigth (kg) | 0.05 |
| Packaging length | 12,3cm |
| Packaging width | 9,2cm |
| Packaging height | 4cm |
| Number of packages per shipping box | 36 |
| Number of packages on the pallet | 864 |
| Diameter |
Other format
|
| Click system |
No
|
| Color |
Gray
|
| Material |
Plastic
|
| Parking mode |
No
|
| Rotatable |
No
|
| Wheels |
No
|