Product information
| EAN | 8719214576233 |
| Product number | S0471 |
| Weight (kg) | 1.318 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 12 units |
| Number of packages on the pallet | 336 units |
H07 3 x 1.5 mm² (VDE) connection cord.
Neoprene
10 meter
Black
Grounded
| EAN | 8719214576233 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 28.99 |
| Net weight (kg) | 1.308 |
| Gross Weigth (kg) | 1.318 |
| Packaging length | 39cm |
| Packaging width | 12cm |
| Packaging height | 7cm |
| Number of packages per shipping box | 12 |
| Number of packages in outer carton | 12 |
| Number of packages on the pallet | 336 |
| Cable length |
10 meters
|
| Material |
Neoprene
|
| Wire thickness |
3x1.5mm²
|