Product information
| EAN | 8719214579265 |
| Product number | PWR1023B |
| Weight (kg) | 0.111 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 72 units |
| Number of packages on the pallet | 1728 units |
Charger suitable for:
Bosch Athlet vacuum cleaners with 30.45V 1100mA
Suitable for:
Athlet, ZOO`O, ZOOO series Bosch BCH6ATH25/01, BCH6ZOO/01, BCH6ZOO/02, BCH6L2560/01, BCH65RT25/01, BCH65PET/02, BCH65PET/01 BCH6255N1/01, BCH6L2561/01, BBH6P25K/01 , BBH6256P1/02 ,BCH6ATH25K/01,BCH6ATH25/02,BCH6256N1/01 BBH625W60/01,BBH6256P1/02,BCH6256N1/02,BBH52550/02,BCH6ATH25L/01,BCH6255N1/02,BBH6P25/01 BBH625M1/02,BBH625M1/01,BBH52550/01 12006117
Suitable for:
Bosch Athlet
Bosch BCH65RT25K/02
Manual EU Declaration
| EAN | 8719214579265 |
|---|---|
| Replaces Original | 12006117 |
| Intrastat | 85044060 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 29.99 |
| Net weight (kg) | 0.093 |
| Gross Weigth (kg) | 0.111 |
| Packaging length | 11,5cm |
| Packaging width | 7,5cm |
| Packaging height | 6,5cm |
| Number of packages per shipping box | 72 |
| Number of packages in outer carton | 72 |
| Number of packages on the pallet | 1728 |
| Voltage |
30,45V
|
| Amperage |
500mA
|