SQOON Charger suitable for Dyson V10 / V11 / V12 / V15 - 30.45V 1100mA
- Article No. PWR1034B
- Show all Chargers
Product information
| EAN | 8720088196588 |
| Product number | PWR1034B |
| Weight (kg) | 0.186 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 72 units |
| Number of packages on the pallet | 1728 units |
Charger suitable for: Dyson vacuum cleaners with 30.45V 1100 mA V10, V11, and V15 series 969350-03 / 96935003
Suitable for:
Dyson V10
Dyson V11
Dyson V12
Dyson V15
| EAN | 8720088196588 |
|---|---|
| Replaces Original | 969350-03 |
| Intrastat | 85044060 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 19.99 |
| Net weight (kg) | 0.155 |
| Gross Weigth (kg) | 0.186 |
| Packaging length | 13,5cm |
| Packaging width | 9,8cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 72 |
| Number of packages in outer carton | 72 |
| Number of packages on the pallet | 1728 |
| Voltage |
30,45V
|
| Amperage |
1100mA
|