Product information
| EAN | 8720088196571 |
| Product number | PWR1033B |
| Weight (kg) | 0.187 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 72 units |
| Number of packages on the pallet | 1728 units |
Charger suitable for: Dyson vacuum cleaners with 26.1V - 780mA V6, V8, 967813-03 / 96781303
Suitable for:
Dyson V6
Dyson V8
| EAN | 8720088196571 |
|---|---|
| Replaces Original | 967813-03 |
| Intrastat | 85044060 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 19.99 |
| Net weight (kg) | 0.154 |
| Gross Weigth (kg) | 0.187 |
| Packaging length | 13,5cm |
| Packaging width | 10cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 72 |
| Number of packages in outer carton | 72 |
| Number of packages on the pallet | 1728 |
| Voltage |
26,1V
|
| Amperage |
780mA
|