Product information
| EAN | 8719214579395 |
| Product number | PWR1006B |
| Weight (kg) | 0.051 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 100 units |
| Number of packages on the pallet | 5400 units |
Input 110V-230V Output 15V - 0.38A Suitable for multiple types
Suitable for:
Philips AT620/14
Philips AT750
Philips AT750/16
Philips AT750/17
Philips AT750/20
Philips AT750/26
Philips AT751/14
Philips AT753
Philips AT754
Philips AT790/17
Philips AT796/16
Philips AT886/16
Philips AT889/16
Philips AT890/16
Philips AT890/20
Philips AT890/82
Philips AT891/14
Philips AT891/16
Philips AT899/16
Philips AT941/18
Philips BG2000
Philips BG2000/40
Philips BG2020
Philips BG2022
Philips BG2024/15
Philips BG2025/15
Philips BG2026/32
Philips BG2030
Philips BG2034/13
Philips BG2036/32
Philips BG2039
Philips BG2040/34
Philips BG3010/15
Philips BG3015/15
Philips BG3016/16
Philips BG3027/03
Philips BG3027/05
Philips BG5020/15
Philips BG7020/15
Philips BG7025/15
Philips BG7475/15
Philips BT9297/15
Philips HQ6070/16
Philips HQ6073
Philips HQ6090
Philips HQ6095/16
Philips HQ6095/22
Philips HQ7100/16
Philips HQ7100/17
Philips HQ7120/16
Philips HQ7140/16
Philips HQ7140/17
Philips HQ7160/16
Philips HQ7165/17
Philips HQ7180/16
Philips HQ7180/17
Philips HQ7200/16
Philips HQ7240/16
Philips HQ7240/17
Philips HQ7260/16
Philips HQ7290/16
Philips HQ7290/17
Philips HQ7300/16
Philips HQ7310
Philips HQ7310/16
Philips HQ7320
Philips HQ7320/17
Philips HQ7330/19
Philips HQ7340
Philips HQ7340/16
Philips HQ7350
Philips HQ7360
Philips HQ7363
Philips HQ7380
Philips HQ7380/16
Philips HQ7390/17
Philips HQ7895
Philips HQ8100
Philips HQ8200
Philips HQ8200/17
Philips HQ8240
Philips HQ8241
Philips HQ8250
Philips HQ8250/17
Philips HQ8253
Philips HQ8255
Philips HQ8260
Philips HQ8260CC
Philips HQ8270/17
Philips HQ8270/18
Philips HQ8270/21
Philips HQ8290/17
Philips HQ8290/18
Philips HQ8290CC
Philips HQ9020/16
Philips HQ9070/16
Philips HQ9080
Philips HQ9090
Philips HS8020/33
Philips HS8023
Philips HS8040/17
Philips HS8040/18
Philips HS8060/24
Philips HS8060/25
Philips HS8440/23
Philips HS8460/25
Philips MG7710/15
Philips MG7715/15
Philips MG7720/13
Philips MG7720/15
Philips MG7730/15
Philips MG7735/15
Philips MG7736/13
Philips MG7736/15
Philips MG7745/15
Philips MG7770/15
Philips MG9710/90
Philips MG9710/93
Philips MG9720/90
Philips PT710
Philips PT710/14
Philips PT715/17
Philips PT717/17
Philips PT720/14
Philips PT721/16
Philips PT723/17
Philips PT723/80
Philips PT723/81
Philips PT725/14
Philips PT727/16
Philips PT727/80
Philips PT731/16
Philips PT735/14
Philips PT849/26
Philips PT860/14
Philips PT860/16
Philips PT860/17
Philips PT860/20
Philips PT866/16
Philips PT866/17
Philips PT870/14
Philips PT870/16
Philips PT870/17
Philips PT870/20
Philips PT875/18
Philips PT876/18
Philips PT876/19
Philips PT877/16
Philips PT919/16
Philips PT920/18
Philips PT920/19
Philips PT920/22
Philips PT925/19
Philips PT925/80
Philips PT927/18
Philips PT927/19
Philips PT927/21
Philips PT927/22
Philips PT937/26
Philips QC5580/32
Philips QG3380/16
Philips QP2530/20
Philips QP2530/20R1
Philips QP2530/25
Philips QP2530/30
Philips QP2530/30R1
Philips QP2530/60
Philips QP2630/30
Philips QP2630/30R1
Philips QP2730/20
Philips QP2730/20R1
Philips QP2830/20
Philips QP2830/20R1
Philips QP6504/15
Philips QP6505/21
Philips QP6510/20
Philips QP6510/25
Philips QP6510/30
Philips QP6510/64
Philips QP6520/20
Philips QP6520/25
Philips QP6520/30
Philips QP6520/60
Philips QP6530/15
Philips QP6530/15R1
Philips QP6530/16
Philips QP6530/31
Philips QP6530/31R1
Philips QP6530/60
Philips QP6541/15
Philips QP6541/15R1
Philips QP6541/16
Philips QP6550/15
Philips QP6550/15R1
Philips QP6550/16
Philips QP6550/16R1
Philips QP6550/17
Philips QP6550/17R1
Philips QP6550/30
Philips QP6550/30R1
And more...
Manual
| EAN | 8719214579395 |
|---|---|
| Replaces Original | 272217190128, 422203604080, 422203630181, 422203631121, 422203629301 |
| Intrastat | 85044060 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 13.99 |
| Net weight (kg) | 0.048 |
| Gross Weigth (kg) | 0.051 |
| Packaging length | 10,3cm |
| Packaging width | 9,2cm |
| Packaging height | 2,8cm |
| Number of packages per shipping box | 100 |
| Number of packages in outer carton | 100 |
| Number of packages on the pallet | 5400 |
| Voltage |
15V
|
| Amperage |
380mA
|
| Output |
Philishave
|
| Input |
Home(110V-230V)
|
| Packaging |
Bulk
|
| Power |
5,7W
|
| Cable length |
100
|
| Number in package |
1
|