SQOON Detachable cord suitable for Nilfisk VP300 / VP600 / VP930 15 meters
- Article No. S0463
- Show all Cords
Product information
| EAN | 8719214573478 |
| Product number | S0463 |
| Weight (kg) | 1.068 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 18 units |
| Number of packages on the pallet | 576 units |
H05VV-F 2x1 mm² (VDE - KEMA) Replacement for Nilfisk original: 107402901 (15 meters) 107402676 (10 meters)
Suitable for SALTIX 10 / VC300 / GM80 VP 300 / VP 600 (detachable cord version), among others. Also suitable for the Tennant V5 and V6 Original number: 107402901 (15 meters) 107402676 (10 meters)
Suitable for:
Nilfisk Saltix 10
Nilfisk VP300
Nilfisk VP600
Nilfisk VP930
Nilfisk VU500
| EAN | 8719214573478 |
|---|---|
| Replaces Original | 107402901 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 39.99 |
| Net weight (kg) | 1.058 |
| Gross Weigth (kg) | 1.068 |
| Packaging length | 20cm |
| Packaging width | 17cm |
| Packaging height | 7cm |
| Number of packages per shipping box | 18 |
| Number of packages in outer carton | 18 |
| Number of packages on the pallet | 576 |
| Cable length |
15 meters
|
| Material |
PVC
|
| Wire thickness |
2x1mm²
|