Product information
| EAN | 8719214573942 |
| Product number | S0301 |
| Weight (kg) | 0.04 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 100 units |
| Number of packages on the pallet | 3200 units |
Connection 32mm.
Not rotatable
Nylon hair
Diameter brush is 70mm.
Suitable for:
AEG 1099025049
AEG VARIO 500
Electrolux 9001683441
Electrolux VARIO 500
Makita CL001GA203
Nilfisk King
Nilfisk VP300
Nilfisk VP300 HEPA
Nilfisk VP930
Nilfisk VP930 ECO HEPA
Nilfisk VP930 HEPA
Nilfisk VP930 HEPA BASIC
Nilfisk VP930 HEPA NORDIC
Nilfisk VP930 HEPA STANDARD NORDIC
Nilfisk VP930 PRO HEPA
Numatic HVR200
| EAN | 8719214573942 |
|---|---|
| Replaces Original | 601144, 1408244500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 3.99 |
| Net weight (kg) | 0.035 |
| Gross Weigth (kg) | 0.04 |
| Packaging length | 10cm |
| Packaging width | 7,5cm |
| Packaging height | 6,5cm |
| Number of packages per shipping box | 100 |
| Number of packages in outer carton | 100 |
| Number of packages on the pallet | 3200 |
| Diameter |
32mm
|
| Brush material |
Nylon
|
| Click system |
No
|
| Color |
Black
|
| Material |
Plastic
|
| Parking mode |
No
|
| Rotatable |
No
|