SQOON Filter compatible with Philips SpeedPro Max 8000 series
- Article No. S0847B
- Show all Foam filters
Product information
| EAN | 8720088193488 |
| Product number | S0847B |
| Weight (kg) | 0.028 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 200 units |
| Number of packages on the pallet | 6400 units |
Replacement for original FC5005/01, CP0663/01, 300004860171
Suitable for:
Philips FC6802
Philips XC7041
View filter classes
| EAN | 8720088193488 |
|---|---|
| Replaces Original | FC5005/01 - CP0663/01 - 300000519471 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 7.99 |
| Net weight (kg) | 0.023 |
| Gross Weigth (kg) | 0.028 |
| Packaging length | 14cm |
| Packaging width | 10cm |
| Packaging height | 1,8cm |
| Number of packages per shipping box | 200 |
| Number of packages in outer carton | 200 |
| Number of packages on the pallet | 6400 |
| Class |
H10
|
| Type of filter |
Microfilter
,
Foam filter
|
| Washable |
Yes
|
| Number in package |
1
|