Product information
| EAN | 8720088193556 |
| Product number | S0808 |
| Weight (kg) | 0.06 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1020 units |
Replacement for original: 787203
Suitable for:
Thomas Thomas Twin Genius Aquafilter
View filter classes
| EAN | 8720088193556 |
|---|---|
| Replaces Original | 787203 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 9.99 |
| Net weight (kg) | 0.035 |
| Gross Weigth (kg) | 0.06 |
| Packaging length | 20cm |
| Packaging width | 13,5cm |
| Packaging height | 5,5cm |
| Number of packages per shipping box | 51 |
| Number of packages on the pallet | 1020 |
| Class |
H11
|
| Type of filter |
Slat filter
,
Foam filter
|
| Washable |
Yes
|
| Number in package |
1
|