SQOON Filter suitable for AEG - Electrolux - Philips
- Article No. S0197
- Show all Micro filters
Sold out
Product information
| EAN | 8717774541395 |
| Product number | S0197 |
| RRP | € 4.99 |
| Weight (kg) | 0.023 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 200 units |
| Number of packages on the pallet | 4800 units |
Alternative Available
Replacement for original: Electrolux EF17, 909288052
Suitable for:
AEG/Electrolux Z1915
Philips FC 8030
View filter classes
| EAN | 8717774541395 |
|---|---|
| Replaces Original | EF17, 909288052, AEF08, 9001951509 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 4.99 |
| Net weight (kg) | 0.018 |
| Gross Weigth (kg) | 0.023 |
| Packaging length | 16,5cm |
| Packaging width | 12cm |
| Packaging height | ,5cm |
| Number of packages per shipping box | 200 |
| Number of packages in outer carton | 200 |
| Number of packages on the pallet | 4800 |
| Class |
G4
|
| Type of filter |
Microfilter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|