Product information
| EAN | 8720088195161 |
| Product number | S0870B |
| Weight (kg) | 0.078 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 250 units |
| Number of packages on the pallet | 5000 units |
Replacement for original: 17001740
Suitable for:
Bosch BGC05A220A/02
Bosch BGC05A220A/03
Bosch BGC05A220A/05
Bosch BGC05A220A/06
Bosch BGC05A320/01
Bosch BGC05A320/03
Bosch BGC05A322/01
Bosch BGC05A322/03
Bosch BGC05A322/04
Bosch BGC05A322/05
Bosch BGC05AAA1/01
Bosch BGC05AAA1/02
Bosch BGC05AAA1/03
Bosch BGC05AAA1/05
Bosch BGC05AAA1/06
Bosch BGC05AAA2/01
Bosch BGC05AAA2/02
Bosch BGC05AAA2/03
Bosch BGC05AAA2/04
Bosch BGC05AAA2/05
Bosch BGC05X20GB/03
Bosch BGS05A220/01
Bosch BGS05A220/02
Bosch BGS05A220/03
Bosch BGS05A220/05
Bosch BGS05A220/06
Bosch BGS05A221/01
Bosch BGS05A221/02
Bosch BGS05A221/03
Bosch BGS05A221/05
Bosch BGS05A221/06
Bosch BGS05A222/01
Bosch BGS05A222/02
Bosch BGS05A222/03
Bosch BGS05A222/04
Bosch BGS05A222/05
Bosch BGS05A225/02
Bosch BGS05A225/03
Bosch BGS05A225/05
Bosch BGS05A225/06
Bosch BGS05A320/01
Bosch BGS05A320/03
Bosch BGS05A322/01
Bosch BGS05A322/03
Bosch BGS05A322/04
Bosch BGS05A322/05
Bosch BGS05AAA1/02
Bosch BGS05AAA1/03
Bosch BGS05AAA1/04
Bosch BGS05AAA1/05
Bosch BGS05AAA2/01
Bosch BGS05AAA2/02
Bosch BGS05AAA2/03
Bosch BGS05AAA2/04
Bosch BGS05AAA2/05
Bosch BGS05BA2GB/05
Bosch BGS05BA2T/03
Bosch BGS05BA2T/04
Bosch BGS05BL1H/03
Bosch BGS05BL1H/04
Bosch BGS05BL1H/05
Bosch BGS05GR2/03
Bosch BGS05GR2/04
Bosch BGS05PU2/03
Bosch BGS05RD2/03
Bosch BGS05X240/03
Bosch BGS05X240/04
Bosch BGS05X240/05
View filter classes
| EAN | 8720088195161 |
|---|---|
| Replaces Original | 17001740 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 6.99 |
| Net weight (kg) | 0.07 |
| Gross Weigth (kg) | 0.078 |
| Packaging length | 12,70cm |
| Packaging width | 9cm |
| Packaging height | 3,2cm |
| Number of packages per shipping box | 250 |
| Number of packages in outer carton | 250 |
| Number of packages on the pallet | 5000 |
| Class |
H10
|
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|