SQOON Filter suitable for Bosch - HEPA RELAXX`X
- Article No. S0733
- Show all HEPA filters
Product information
| EAN | 8719214576844 |
| Product number | S0733 |
| RRP | € 8.99 |
| Weight (kg) | 0.085 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 520 units |
Replacement for original: 577281, 00577281
Hygiene filter
Suitable for e.g. BGS5230S, BGS5ALL4 ZOO`O series RELAXX`X series
Suitable for:
Bosch BGS51230/01
Bosch BGS51230/02
Bosch BGS51261/01
Bosch BGS51261/02
Bosch BGS51262/01
Bosch BGS51262/02
Bosch BGS51410/01
Bosch BGS51410/02
Bosch BGS51411/01
Bosch BGS51411/02
Bosch BGS51430/01
Bosch BGS51430/02
Bosch BGS51431/01
Bosch BGS51431/02
Bosch BGS51432/01
Bosch BGS51432/02
Bosch BGS51433/01
Bosch BGS51433/02
Bosch BGS51434/01
Bosch BGS51434/02
Bosch BGS51435/01
Bosch BGS51435/02
Bosch BGS51442/01
Bosch BGS51442/02
Bosch BGS51442IL/01
Bosch BGS51442IL/02
Bosch BGS51454/01
Bosch BGS51454/02
Bosch BGS514M1/01
Bosch BGS514M1/02
Bosch BGS5220AU/01
Bosch BGS5220AU/02
Bosch BGS5220AU/05
Bosch BGS52230/01
Bosch BGS52230/02
Bosch BGS52242/01
Bosch BGS52242/02
Bosch BGS52242GB/01
Bosch BGS52242GB/02
Bosch BGS52242GB/05
Bosch BGS5225AU/01
Bosch BGS5225AU/02
Bosch BGS5225AU/05
Bosch BGS5230S
Bosch BGS5230S/02
Bosch BGS5330S/02
Bosch BGS5435/02
Bosch BGS5A33S/02
Bosch BGS5ALL4/02
Bosch BGS5ALL4/03
Bosch BGS5ALL4/04
Bosch BGS5ALL6/04
Bosch BGS5ECOGB/01
Bosch BGS5ECOGB/02
Bosch BGS5FMLY/02
Bosch BGS5FMLY2/02
Bosch BGS5KITFR/02
Bosch BGS5MKIT/02
Bosch BGS5PETGB/01
Bosch BGS5PETGB/02
Bosch BGS5R33S/02
Bosch BGS5R66M/02
Bosch BGS5S66CH/01
Bosch BGS5S66CH/02
Bosch BGS5S66E/02
Bosch BGS5SCSIGB/02
Bosch BGS5SIL1AU/01
Bosch BGS5SIL1AU/02
Bosch BGS5SIL2GB/02
Bosch BGS5SIL66/01
Bosch BGS5SIL66/02
Bosch BGS5SIL664/01
Bosch BGS5SIL664/02
Bosch BGS5SIL66A/01
Bosch BGS5SIL66A/02
Bosch BGS5SIL66B/02
Bosch BGS5SIL66C/02
Bosch BGS5SIL66D/02
Bosch BGS5SIL66M/02
Bosch BGS5SIL67/01
Bosch BGS5SIL67/02
Bosch BGS5SILCH/02
Bosch BGS5SILCN/01
Bosch BGS5SILCN/02
Bosch BGS5SILGB/01
Bosch BGS5SILGB/02
Bosch BGS5SILM1/01
Bosch BGS5SILM1/02
Bosch BGS5SILM2/02
Bosch BGS5SILSG/01
Bosch BGS5SILSG/02
Bosch BGS5SL66AU/01
Bosch BGS5SL66AU/02
Bosch BGS5SMRT66/02
Bosch BGS5ZOOO2/02
View filter classes
| EAN | 8719214576844 |
|---|---|
| Replaces Original | 577281, 00577281 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 8.99 |
| Net weight (kg) | 0.08 |
| Gross Weigth (kg) | 0.085 |
| Packaging length | 16,5cm |
| Packaging width | 8,5cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 26 |
| Number of packages on the pallet | 520 |
| Class |
H11
|
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|