SQOON Filter suitable for Bosch Roxx`x HEPA cylinder model
- Article No. S0706
- Show all Cylinder filters
Product information
| EAN | 8719214576349 |
| Product number | S0706 |
| Weight (kg) | 0.3 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 24 units |
| Number of packages on the pallet | 384 units |
Replacement for original: 00649841 / 649841 Suitable for Roxx`x series
BGS6-1430CH Series 02 to 04 BGS6-1431 Series 02 to 04 BGS6-1438 Series 02 to 04 BGS6-14M1 Series 01 to 04 BGS6-1832NL Series 01 to 04
BGS6-1842 Series 01 and 02 BGS6-18M1/01 BGS6-2130IL Series 01 - 04
BGS6-2200 Series 01 to 04 BGS6-220AU Series 01 to 04 BGS6-220GB Series 01 Bosch GS-60 power BGS6-2232 Series 01 to 04 BGS6-2232 Series 02 to 04
BGS6-225AU Series 01 to 03 BGS6-235GB/01 Bosch GS-60 BGS6-2530 Series 01 to 04 BGS6-2531 Series 01 and 02 BGS6-2531IL Series 02 to 04
BGS6-ALL Series 03 and 04 BGS6-PRO1 Series 01 to 04 BGS6-PRO3 Series 03 and 04 BGS6-PRO4 Series 04 BGS6-SIL1 Series 01 SQOON 9404-9404 SQOON 9402-9405
Roxx´x 9407-9509 Roxx´x 9510-9601 Roxx´x 9403-9405
Suitable for:
Bosch BGS61430/01
Bosch BGS61430/02
Bosch BGS61430/03
Bosch BGS61430/03 Roxx'x
Bosch BGS61430/04
Bosch BGS61430CH/02
Bosch BGS61430CH/03
Bosch BGS61430CH/04
Bosch BGS61431/02
Bosch BGS61431/03
Bosch BGS61431/04
Bosch BGS61438/02
Bosch BGS61438/03
Bosch BGS61438/04
Bosch BGS61466/01
Bosch BGS614M1/01
Bosch BGS614M1/02
Bosch BGS614M1/03
Bosch BGS614M1/04
Bosch BGS61832NL/01
Bosch BGS61832NL/02
Bosch BGS61832NL/03
Bosch BGS61832NL/04
Bosch BGS61842/01
Bosch BGS61842/02
Bosch BGS618M1/01
Bosch BGS62130IL/01
Bosch BGS62130IL/02
Bosch BGS62130IL/03
Bosch BGS62130IL/04
Bosch BGS62200/01
Bosch BGS62200/02
Bosch BGS62202/02
Bosch BGS62202/04
Bosch BGS62202N/04
Bosch BGS6220AU/01
Bosch BGS6220AU/02
Bosch BGS6220AU/03
Bosch BGS6220AU/04
Bosch BGS6220GB/01
Bosch BGS62232/01
Bosch BGS62232/02
Bosch BGS62232/03
Bosch BGS62232/04
Bosch BGS6225AU/01
Bosch BGS6225AU/02
Bosch BGS6225AU/03
Bosch BGS6225GB/01
Bosch BGS6235GB/01
Bosch BGS62530/01
Bosch BGS62530/02
Bosch BGS62530/03
Bosch BGS62530/04
Bosch BGS62531/01
Bosch BGS62531/02
Bosch BGS62531IL/02
Bosch BGS62531IL/03
Bosch BGS62531IL/04
Bosch BGS6ALL/03
Bosch BGS6ALL/04
Bosch BGS6PRO1/01
Bosch BGS6PRO2/01
Bosch BGS6PRO2/03
Bosch BGS6PRO2/04
Bosch BGS6PRO3/03
Bosch BGS6PRO3/04
Bosch BGS6PRO4/04
Bosch BGS6SIL1/01
Bosch BGS6SIL1AU/01
Siemens VSX6XTRM01
Siemens VSX6XTRM02
Siemens VSX6XTRM03
Siemens VSX6XTRM04
Siemens VSX6XTRM204
View filter classes
| EAN | 8719214576349 |
|---|---|
| Replaces Original | 00649841 / 649841 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 19.9 |
| Net weight (kg) | 0.217 |
| Gross Weigth (kg) | 0.3 |
| Packaging length | 15,2cm |
| Packaging width | 15,2cm |
| Packaging height | 19,2cm |
| Number of packages per shipping box | 24 |
| Number of packages in outer carton | 24 |
| Number of packages on the pallet | 384 |
| Class |
H11
|
| Type of filter |
Cylinder filter
,
Slat filter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|