SQOON Filter suitable for iRobot Roomba E / I Series - Per piece
- Article No. S0877B
- Show all HEPA filters
Sold out
Product information
| EAN | 8720088195260 |
| Product number | S0877B |
| Weight (kg) | 0.016 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 500 units |
| Number of packages on the pallet | 14000 units |
Alternative Available
Suitable for:
iRobot Roomba Combo i5
iRobot Roomba Combo i5 serie
iRobot Roomba Combo j5
iRobot Roomba E5
iRobot Roomba E6
iRobot Roomba i1
iRobot Roomba i3
iRobot Roomba i3 EVO
iRobot Roomba i4
iRobot Roomba i5+
iRobot Roomba i6
iRobot Roomba i7
iRobot Roomba i8
iRobot Roomba J7
| EAN | 8720088195260 |
|---|---|
| Replaces Original | 4624876 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 2.99 |
| Net weight (kg) | 0.014 |
| Gross Weigth (kg) | 0.016 |
| Packaging length | 6,8cm |
| Packaging width | 5cm |
| Packaging height | 2,1cm |
| Number of packages per shipping box | 500 |
| Number of packages in outer carton | 500 |
| Number of packages on the pallet | 14000 |
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|