Product information
| EAN | 8719214574260 |
| Product number | S0167 |
| RRP | € 14.99 |
| Weight (kg) | 0.217 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 30 units |
| Number of packages on the pallet | 600 units |
Replacement for original: 6.904-367.0, 69043670
Suitable for a.o: Karcher NT25 series, NT35 series, NT361, NT561, NT611
Suitable for:
Kärcher NT 20/1 Ap
View filter classes
| EAN | 8719214574260 |
|---|---|
| Replaces Original | 6.904-367.0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 14.99 |
| Net weight (kg) | 0.168 |
| Gross Weigth (kg) | 0.217 |
| Packaging length | 24,5cm |
| Packaging width | 14,6cm |
| Packaging height | 6,2cm |
| Number of packages per shipping box | 30 |
| Number of packages in outer carton | 30 |
| Number of packages on the pallet | 600 |
| Class |
F6
|
| Type of filter |
Slat filter
,
Vlakfilter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|