SQOON Filter suitable for Karcher KFI 7420, AD2, AD3, AD4 Fireplace
- Article No. S0224
- Show all Cartridge filters
Product information
| EAN | 8720088198896 |
| Product number | S0224 |
| Weight (kg) | 0.136 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 88 units |
| Number of packages on the pallet | 1760 units |
Replacement for original:
6.415-953.0
Suitable for:
Kärcher 6.415-953.0
Kärcher 64159530
Kärcher AD 2
Kärcher AD 2 Battery
Kärcher AD 2 Battery Set
Kärcher AD 2 Limited Edition
Kärcher AD 3 Fireplace
Kärcher AD 3 Premium Fireplace
Kärcher AD 4 Premium
View filter classes
| EAN | 8720088198896 |
|---|---|
| Replaces Original | 6.415-953.0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 14.99 |
| Net weight (kg) | 0.104 |
| Gross Weigth (kg) | 0.136 |
| Packaging length | 20cm |
| Packaging width | 10,3cm |
| Packaging height | 5,3cm |
| Number of packages per shipping box | 88 |
| Number of packages in outer carton | 88 |
| Number of packages on the pallet | 1760 |
| Class |
F6
|
| Type of filter |
Slat filter
,
Vlakfilter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|