SQOON Filter suitable for Karcher NT65/2 & NT75/2 Series
- Article No. S0812
- Show all Cartridge filters
Product information
| EAN | 8719214579562 |
| Product number | S0812 |
| Weight (kg) | 0.32 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 21 units |
| Number of packages on the pallet | 420 units |
Replacement for original: 6.904-283.0, 69042830
Suitable for, among others: KARCHER NT 65/2 Eco/AP Te 72/2 AP/ME/TC Eco/TC NT75/2
Suitable for:
Kärcher IVC 60/24-2 Ap
Kärcher IVC 60/30 Ap
Kärcher IVC 60/30 Ap M Z22
Kärcher NT 65/2 Ap
Kärcher NT 65/2 Eco
Kärcher NT 65/2 Eco Me
Kärcher NT 65/2 Eco Tc
Kärcher NT 75/2 Ap Me Tc
Kärcher NT65/2
View filter classes
| EAN | 8719214579562 |
|---|---|
| Replaces Original | 6.904-283.0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 16.99 |
| Net weight (kg) | 0.244 |
| Gross Weigth (kg) | 0.32 |
| Packaging length | 31cm |
| Packaging width | 14,5cm |
| Packaging height | 7,5cm |
| Number of packages per shipping box | 21 |
| Number of packages in outer carton | 21 |
| Number of packages on the pallet | 420 |
| Class |
F6
|
| Type of filter |
Slat filter
,
Vlakfilter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|