Product information
| EAN | 8719214574574 |
| Product number | S0182B |
| Weight (kg) | 0.071 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 150 units |
| Number of packages on the pallet | 3000 units |
| EAN | 8719214574574 |
|---|---|
| Replaces Original | 22356800 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 12.99 |
| Net weight (kg) | 0.066 |
| Gross Weigth (kg) | 0.071 |
| Packaging length | 10,6cm |
| Packaging width | 10,6cm |
| Packaging height | 3,5cm |
| Number of packages per shipping box | 150 |
| Number of packages in outer carton | 150 |
| Number of packages on the pallet | 3000 |
| Class |
H13
|
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|