Product information
| EAN | 8720088196472 |
| Product number | S0894B |
| Weight (kg) | 0.063 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 100 units |
| Number of packages on the pallet | 2400 units |
Replacement for original motor filter from set XV1220/01 Washable Includes washable foam insert Excludes exhaust filter
Suitable for:
Philips 2000 Series
Philips VC 2000
Philips XB2022/01
Philips XB2023/03
Philips XB2042/01
Philips XB2062/01
Philips XB2122/08
Philips XB2122/09
Philips XB2122/10
Philips XB2122/19
Philips XB2123/08
Philips XB2123/09
Philips XB2125/08
Philips XB2125/09
Philips XB2140/09
Philips XB2140/19
Philips XB2142/08
Philips XB2142/09
Philips XB2142/10
View filter classes
| EAN | 8720088196472 |
|---|---|
| Replaces Original | 300004479451 CP1101/01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 7.99 |
| Net weight (kg) | 0.06 |
| Gross Weigth (kg) | 0.063 |
| Packaging length | 14,6cm |
| Packaging width | 14,6cm |
| Packaging height | 2,5cm |
| Number of packages per shipping box | 100 |
| Number of packages in outer carton | 100 |
| Number of packages on the pallet | 2400 |
| Class |
F6
|
| Type of filter |
Foam filter
|
| Washable |
Yes
|
| Number in package |
1
|