Product information
| EAN | 8719214577452 |
| Product number | S0784 |
| Weight (kg) | 0.001 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 100 units |
| Number of packages on the pallet | 2400 units |
Replacement for original: 432200038800
Suitable for:
FC9200,FC9202 ,FC9204 ,FC9206,FC9208,FC9209,FC9200B FC9202B,FC9204B,FC9206B,FC9208B,FC9209B,FC9222,FC9226,FC9228,FC9229,FC920402,FC9210,FC9212,FC9214 FC9216,FC9218,FC922202,FC9232,FC9236,FC9238,FC9239,FC920401,FC922901,FC922801,FC922601,FC920801,FC920201,FC920003,FC920001,FC920601,FC923201,FC921801 FC921201 ,FC920604,FC921601,FC921401,FC923602,FC921802,FC921604,FC923901,FC923601,FC923603 ,FC921803
Suitable for:
Philips Marathon
| EAN | 8719214577452 |
|---|---|
| Replaces Original | 432200038800 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | TR |
| RRP | 2.99 |
| Net weight (kg) | 0.001 |
| Gross Weigth (kg) | 0.001 |
| Packaging length | 12cm |
| Packaging width | 7cm |
| Packaging height | 1cm |
| Number of packages per shipping box | 100 |
| Number of packages in outer carton | 100 |
| Number of packages on the pallet | 2400 |
| Type of filter |
Foam filter
|
| Washable |
Yes
|