SQOON Filter suitable for Xiaomi Mijia G11 / K10 Pro blower filter bulk
- Article No. S0940B
- Show all HEPA filters
Product information
| EAN | 8720088198049 |
| Product number | S0940B |
| RRP | € 4.99 |
| Weight (kg) | 0.048 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 100 units |
| Number of packages on the pallet | 3200 units |
Replacement for original: MJWXCQ05XY / MJWXCQ05XYHW
Suitable for:
Xiaomi G11
Xiaomi K10 Pro
Xiaomi MJWXCQ05XY
Xiaomi MJWXCQ05XYHW
View filter classes
| EAN | 8720088198049 |
|---|---|
| Replaces Original | MJWXCQ05XY |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 4.99 |
| Net weight (kg) | 0.045 |
| Gross Weigth (kg) | 0.048 |
| Packaging length | 8,4cm |
| Packaging width | 8,4cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 100 |
| Number of packages in outer carton | 100 |
| Number of packages on the pallet | 3200 |
| Class |
H11
|
| Type of filter |
Slat filter
,
Foam filter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|