SQOON Hose suitable for Miele S500 / 600 series, complete
- Article No. S0426
- Show all Hoses complete
Product information
| EAN | 8717774546697 |
| Product number | S0426 |
| RRP | € 22.5 |
| Weight (kg) | 0.587 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 12 units |
| Number of packages on the pallet | 240 units |
Replacement for original: 5230830
Compatible with, among others: Miele S500 and S600 series. Not compatible with S0560 / S570 / S571 / S572 / S578
Suitable for:
Miele S500
Miele S501
Miele S502
Miele S503
Miele S504
Miele S505
Miele S506
Miele S507
Miele S508
Miele S509
Miele S510
Miele S511
Miele S512
Miele S513
Miele S514
Miele S515
Miele S516
Miele S517
Miele S518
Miele S519
Miele S520
Miele S521
Miele S522
Miele S523
Miele S524
Miele S525
Miele S526
Miele S527
Miele S528
Miele S529
Miele S530
Miele S531
Miele S532
Miele S533
Miele S534
Miele S535
Miele S536
Miele S537
Miele S538
Miele S539
Miele S540
Miele S541
Miele S542
Miele S543
Miele S544
Miele S545
Miele S546
Miele S547
Miele S548
Miele S549
Miele S550
Miele S551
Miele S552
Miele S553
Miele S554
Miele S555
Miele S556
Miele S557
Miele S558
Miele S559
Miele S561
Miele S562
Miele S563
Miele S564
Miele S565
Miele S566
Miele S567
Miele S568
Miele S569
Miele S573
Miele S574
Miele S575
Miele S576
Miele S577
Miele S579
Miele S580
Miele S581
Miele S582
Miele S583
Miele S584
Miele S585
Miele S586
Miele S587
Miele S588
Miele S589
Miele S590
Miele S591
Miele S592
Miele S593
Miele S594
Miele S595
Miele S596
Miele S597
Miele S598
Miele S599
Miele S600
Miele S601
Miele S602
Miele S603
Miele S604
Miele S605
Miele S606
Miele S607
Miele S608
Miele S609
Miele S610
Miele S611
Miele S612
Miele S613
Miele S614
Miele S615
Miele S616
Miele S617
Miele S618
Miele S619
Miele S620
Miele S621
Miele S622
Miele S623
Miele S624
Miele S625
Miele S626
Miele S627
Miele S628
Miele S629
Miele S630
Miele S631
Miele S632
Miele S633
Miele S634
Miele S635
Miele S636
Miele S637
Miele S638
Miele S639
Miele S640
Miele S641
Miele S642
Miele S643
Miele S644
Miele S645
Miele S646
Miele S647
Miele S648
Miele S649
Miele S650
Miele S651
Miele S652
Miele S653
Miele S654
Miele S655
Miele S656
Miele S657
Miele S658
Miele S659
Miele S660
Miele S661
Miele S662
Miele S663
Miele S664
Miele S665
Miele S666
Miele S667
Miele S668
Miele S669
Miele S670
Miele S671
Miele S672
Miele S673
Miele S674
Miele S675
Miele S676
Miele S677
Miele S678
Miele S679
Miele S680
Miele S681
Miele S682
Miele S683
Miele S684
Miele S685
Miele S686
Miele S687
Miele S688
Miele S689
Miele S690
Miele S691
Miele S692
Miele S693
Miele S694
Miele S695
Miele S696
Miele S697
Miele S698
Miele S699
| EAN | 8717774546697 |
|---|---|
| Replaces Original | 5230830, 5269603 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 22.5 |
| Net weight (kg) | 0.568 |
| Gross Weigth (kg) | 0.587 |
| Packaging length | 45cm |
| Packaging width | 35cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 12 |
| Number of packages in outer carton | 12 |
| Number of packages on the pallet | 240 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
,
Gray
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Metal
,
Plastic
|
| Product length |
200
|