Product information
| EAN | 8717774546727 |
| Product number | S0405 |
| Weight (kg) | 0.513 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 12 units |
| Number of packages on the pallet | 240 units |
Replacement for original: 12041500 (4 nocks)
Suitable for a..: GS/GM 80 Also suitable for the entire GM and King series.
Suitable for:
Nilfisk GM 90
Nilfisk GM200
Nilfisk GM300
Nilfisk GM400
Nilfisk GM500
Nilfisk GM80
Nilfisk King
Nilfisk King 510
Nilfisk King 520
Nilfisk kingKing 530
Nilfisk kingKing 540
| EAN | 8717774546727 |
|---|---|
| Replaces Original | 12041500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 22.5 |
| Net weight (kg) | 0.493 |
| Gross Weigth (kg) | 0.513 |
| Packaging length | 45cm |
| Packaging width | 35cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 12 |
| Number of packages in outer carton | 12 |
| Number of packages on the pallet | 240 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
,
Gray
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
200
|