SQOON Hose suitable for Numatic PPR HVR series 32 mm complete 2.5 m.
- Article No. S0432
- Show all Hoses complete
Product information
| EAN | 8717774546574 |
| Product number | S0432 |
| Weight (kg) | 0.597 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 10 units |
| Number of packages on the pallet | 200 units |
Replacement for original: 914413 (formerly 601101)
Suitable for:
Numatic Charles Wash
Numatic Edward
Numatic George
Numatic GVE370-2
Numatic Harry
Numatic Henry
Numatic Henry 170 Eco
Numatic Henry 170 plus
Numatic Henry 180 plus
Numatic Henry 200
Numatic Henry 200 Micro
Numatic Henry 200 Petcare
Numatic Henry 200 Xtra
Numatic Henry 240
Numatic Henry 240 Plus
Numatic Henry Allergy
Numatic Henry Compact HVR160
Numatic Henry Cordless
Numatic Henry Eco
Numatic Henry Eco Plus
Numatic Henry Home
Numatic Henry Home XL
Numatic Henry HV 200
Numatic Henry HVR 200 A
Numatic Henry HVR 200-22
Numatic Henry HVR200
Numatic Henry Micro
Numatic Henry Next
Numatic Henry Next 200
Numatic Henry Parquet
Numatic Henry Pet
Numatic Henry Pet XL
Numatic Henry Petcare
Numatic Henry Plus
Numatic Henry Turbo
Numatic Henry XL
Numatic Henry XL Plus
Numatic Henry XL Xtra
Numatic Henry Xtra
Numatic HET 180A-PI
Numatic HET160
Numatic HET180
Numatic HET180-11
Numatic HET200
Numatic Hetty
Numatic Hetty 200
Numatic Hetty Compact HVR160
Numatic Hetty Cordless
Numatic Hetty HET 200 A
Numatic Hetty HET200P
Numatic Hetty Next
Numatic Hetty Next 200
Numatic Hetty Petcare
Numatic Hetty Plus ECO
Numatic Hetty XL Plus
Numatic Hetty Yellow
Numatic HVR162
Numatic HVR162-11
Numatic James
Numatic JVP187
Numatic JVP187-11
Numatic PPH 320-11
Numatic PPH320-12
Numatic PPT 220-12
Numatic PPT 220-12 Trolly
| EAN | 8717774546574 |
|---|---|
| Replaces Original | 914413 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 22.5 |
| Net weight (kg) | 0.577 |
| Gross Weigth (kg) | 0.597 |
| Packaging length | 45cm |
| Packaging width | 35cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 10 |
| Number of packages in outer carton | 10 |
| Number of packages on the pallet | 200 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
250
|