Product information
| EAN | 0088381483896 |
| Product number | MKT0032 |
| RRP | € 100.99 |
| Weight (kg) | 0.957 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 96 units |
Makita original: P-84084
Diameter swivel: 58mm
Suitable for:
Makita VC2012L
Makita VC2512L
Makita VC3011L
Makita VC3012L
Makita VC3012M
Makita VC3511L
Makita VC4210L
Makita VC4210M
| EAN | 0088381483896 |
|---|---|
| Original number | P-84084 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 100.99 |
| Net weight (kg) | 0.94 |
| Gross Weigth (kg) | 0.957 |
| Packaging length | 60cm |
| Packaging width | 45cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 4 |
| Number of packages on the pallet | 96 |
| Antistatic |
Yes
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
36mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
400
|