Product information
| EAN | 0088381553391 |
| Product number | MKT0037 |
| Weight (kg) | 0.052 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 5760 units |
Makita original: W107418678
Hose adapter 22mm with a quick release system [Quick System] .
Suitable for:
Makita VC4210L
Makita VC4210M
| EAN | 0088381553391 |
|---|---|
| Original number | W107418678 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 21.18 |
| Net weight (kg) | 0.045 |
| Gross Weigth (kg) | 0.052 |
| Packaging length | 13,5cm |
| Packaging width | 5cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 240 |
| Number of packages on the pallet | 5760 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
22mm
|
| Connection B |
Makita
|
| Material |
Plastic
|