SQOON Filter set suitable for AEG AEF144 Ergo Rapido set of 2
- Article No. S0843
- Show all Motor filters
Discontinued
Product information
| EAN | 8720088193648 |
| Product number | S0843 |
| Weight (kg) | 0.05 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 580 units |
With knock-out system Replacement for original 900167153, 9001671537 AEG Rapido Set of 2 pieces in polybag with header card
Top diameter: 5.9 cm Bottom diameter: 3.9 cm
Suitable for:
AEG AG5106
AEG AG5108
AEG AG5112
AEG AG6106
AEG AG6108
AEG AG6114
AEG AG6118
AEG AG6120
AEG HX6-10SW
Electrolux ZB5106
Electrolux ZB5108
Electrolux ZB5112
Electrolux ZB6106
Electrolux ZB6108
Electrolux ZB6114
Electrolux ZB6114BO
Electrolux ZB6118
View filter classes
| EAN | 8720088193648 |
|---|---|
| Replaces Original | 9001671537, 9001671529 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 9.99 |
| Net weight (kg) | 0.042 |
| Gross Weigth (kg) | 0.05 |
| Packaging length | 9,5cm |
| Packaging width | 16cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 29 |
| Number of packages on the pallet | 580 |
| Class |
H10
|
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
2
|