SQOON Filter suitable for set AEG AEF144 Ergo Rapido set of 2
- Article No. S0843B
- Show all Motor filters
Product information
| EAN | 8720088193273 |
| Product number | S0843B |
| Weight (kg) | 0.045 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 60 units |
| Number of packages on the pallet | 1440 units |
Set of 2 pieces in polybag With knock-out system Replacement for original 9001671537 AEG Rapido AEF144
Please note: these inner filters only fit ErgoRapido and Rapido models sold after March 2014 and not earlier models. Replaces, among others, 9001671529 2198879039
Suitable for:
AEG AG5106
AEG AG5108
AEG AG5112
AEG AG6106
AEG AG6108
AEG AG6114
AEG AG6118
AEG AG6120
AEG HX6-10SW
Electrolux ZB5106
Electrolux ZB5108
Electrolux ZB5112
Electrolux ZB6106
Electrolux ZB6108
Electrolux ZB6114
Electrolux ZB6114BO
Electrolux ZB6118
View filter classes
| EAN | 8720088193273 |
|---|---|
| Replaces Original | 9001671537 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 9.99 |
| Net weight (kg) | 0.02 |
| Gross Weigth (kg) | 0.045 |
| Packaging length | 9cm |
| Packaging width | 10cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 60 |
| Number of packages in outer carton | 60 |
| Number of packages on the pallet | 1440 |
| Class |
H10
|
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
2
|