Productinformatie
| EAN | 5028965839713 |
| Productnummer | NUM0107 |
| Gewicht (kg) | 0.447 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 480 stuks |
Origineel Numatic: 915354
| EAN | 5028965839713 |
|---|---|
| Origineel nummer | 915354 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 32.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.342 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.447 |
| Lengte verpakking | 67,5cm |
| Breedte verpakking | 7cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 20 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 480 |
| Kleur |
Rood
|
| Kliksysteem |
Ja
|
| Materiaal |
Metaal
,
PVC
|
| Telescopisch |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|