Numatic Quick Zuigmond Gemotoriseerde Borstelkop Graphite/Grijs
- Artikelnr. NUM0111
- Toon alles Turboborstels
Productinformatie
| EAN | 5028965839706 |
| Productnummer | NUM0111 |
| Gewicht (kg) | 1.213 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 144 stuks |
Origineel Numatic: 914744
| EAN | 5028965839706 |
|---|---|
| Origineel nummer | 914744 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 99.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.979 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.213 |
| Lengte verpakking | 37cm |
| Breedte verpakking | 11cm |
| Hoogte verpakking | 25,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 6 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 144 |
| Draaibaar |
Ja
|
| Kleur |
Zwart
|
| Kliksysteem |
Ja
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal strip |
Nylon
|
| Parkeerstand |
Nee
|
| Wieltjes |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|