Productinformatie
| EAN | 7321424124985 |
| Productnummer | AE0068 |
| Gewicht (kg) | 0.092 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3120 stuks |
AEG origineel: 4055421046
O.a. geschikt voor:
AEG CX7-1-30EB
AEG CX7-1-30IW
AEG CX7-1-35BK
AEG CX7-1-35WK
Electrolux EERC72EB
Electrolux EERC72IW
Electrolux EERC73EB
Electrolux EERC73SW
Electrolux EERC75DB
Electrolux EERC75SW
Electrolux EERC75WRK
| EAN | 7321424124985 |
|---|---|
| Origineel nummer | 4055421046 |
| Intrastat | 85044060 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 32.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.082 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.092 |
| Lengte verpakking | 10cm |
| Breedte verpakking | 8cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 130 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3120 |
| Voltage |
13,5V
|