Productinformatie
| EAN | 8720088194140 |
| Productnummer | PWR1010QB |
| Gewicht (kg) | 0.098 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 120 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2880 stuks |
Lader gelijk aan origineel 6.654-340.0 / 2.633-107.0
Geschikt voor:
Karcher Window Vac 5.5V - 600 mA
O.a. geschikt voor:
Kärcher WV 1
Kärcher WV 1 Bath Edition
Kärcher WV 1 Plus
Kärcher WV 1 Plus D500
Kärcher WV 1 Plus Frame Edition
Kärcher WV 1 Premium
Kärcher WV 2 + KV 4
Kärcher WV 2 + KV4
Kärcher WV 2 Black Edition
Kärcher WV 2 Plus
Kärcher WV 2 Plus Multi Edition
Kärcher WV 2 Plus N
Kärcher WV 2 Plus N D500
Kärcher WV 2 Plus NP
Kärcher WV 2 Premium
Kärcher WV 2 Premium Plus
Kärcher WV 5 Plus
Kärcher WV 5 Plus Anniversary Editie
Kärcher WV 5 Plus N
Kärcher WV 5 Plus N Battery
Kärcher WV 5 Plus N Black Edition
Kärcher WV 5 Plus Non-Stop Cleaning Kit
Kärcher WV 5 Premium
Kärcher WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit
Kärcher WV 50 Plus
Kärcher WV 52 Plus
Kärcher WV 60 Plus
Kärcher WV 71 Plus
Kärcher WV 75 plus
Kärcher WV Classic
Kärcher WV Easy
Kärcher WV Easy Plus
Kärcher WVP 10
| EAN | 8720088194140 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6.654-340.0 |
| Intrastat | 85044060 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 12.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.076 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.098 |
| Lengte verpakking | 10cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | 3,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 120 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 120 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2880 |
| Voltage |
5,5V
|
| Amperage |
600mA
|