Productinformatie
| EAN | 7319599031764 |
| Productnummer | 42074OS |
| Gewicht (kg) | 0.165 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1120 stuks |
4 stuks in verpakking
High Filtration
AEG origineel: 9001684746
O.a. geschikt voor de VX9 series
Geschikt voor o.a. Philips, AEG, Electrolux SBAG stofzuigerzakken
Cleanbag: M 187 ELE 11
Handy: PH99
KOENIC: KVB-01-AE
Swirl: PH 86
Xavax: AE 03
Vervangt o.a.:
140108803010
9001955856
9002564723
| EAN | 7319599031764 |
|---|---|
| Origineel nummer | 9001684746 GR201S |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 11.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.165 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 28 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1120 |
| Lengte stofzuigerzak | 29cm |
| Breedte stofzuigerzak | 16cm |
| Lengte aansluiting | 12,5cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,9cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
4
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|