Productinformatie
| EAN | 7319599031788 |
| Productnummer | 42075OS |
| Gewicht (kg) | 0.447 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 4 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 160 stuks |
12 stuks in verpakking
High Filtration
AEG origineel: 9001669762
O.a. geschikt voor de VX9 series
Geschikt voor o.a. Philips, AEG, Electrolux SBAG stofzuigerzakken
Cleanbag: M 187 ELE 11
Handy: PH99
KOENIC: KVB-01-AE
Swirl: PH 86
Xavax: AE 03
9001688242
O.a. geschikt voor:
AEG
Electrolux
Koenic
Philips
Volta
| EAN | 7319599031788 |
|---|---|
| Origineel nummer | 9001688242 GR201M |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 29.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.447 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 8 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 4 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 160 |
| Lengte stofzuigerzak | 29cm |
| Breedte stofzuigerzak | 16cm |
| Lengte aansluiting | 12,5cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,9cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
12
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|