Productinformatie
| EAN | 7319599031894 |
| Productnummer | 42076OS |
| Gewicht (kg) | 0.183 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 8 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 stuks |
3 stuks in verpakking
High Filtration
AEG origineel: 9001684779 - 9001660407
Deze stofzuigerzakken zorgen voor ultralangdurige prestaties en gaan tot 80% langer mee dan de traditionele papieren
stofzuigerzakken en heeft een optimale capaciteit van 5 liter.
Stofzuigerzak S-Bag Ultra Long Performance. De S-Bag Ultra Long Performance is ontworpen met een speciale vouw die meer capaciteit toevoegt ten opzichte van een
platte zak. Powerflow maakt de zak flexibeler en makkelijker om in uw stofzuiger te passen.
Het sluitsysteem is opnieuw ontworpen en beter gemaakt door het gebruik van sterker materiaal en een nieuwe
afsluit technologie. Dit zorgt ervoor dat de S-Bag iedere keer opnieuw sluit en niet afbreekt of gaat lekken.
Omdat deze stofzuigerzak zich automatisch sluit tijdens het verwijderen, maakt dit het verwisselen eenvoudig, snel en
hygienisch.
O.a. geschikt voor:
AEG
Electrolux
Koenic
Philips
Volta
| EAN | 7319599031894 |
|---|---|
| Origineel nummer | 9001684779 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 13.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.183 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 8 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 |
| Lengte stofzuigerzak | 29cm |
| Breedte stofzuigerzak | 16cm |
| Lengte aansluiting | 12,5cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,9cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
3
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|