Productinformatie
| EAN | 7319599031801 |
| Productnummer | 42077OS |
| Gewicht (kg) | 0.165 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 480 stuks |
4 stuks in verpakking
High Filtration
AEG origineel: 9001684761
Vervangt o.a.
9002564731
De Anti-Allergy heeft een hoge filtering voor het opvangen van
pollen, stofdeeltjes, stofmijten, mijtallergenen en kattenallergenen tot 1 micron (dat is 15 maal kleiner dan de diameter van
een menselijke haar). Een filtratieniveau waarbij mensen met astma en allergie veel baat hebben.
Stofzuigerzak S-Bag Anti Allergy. De S-Bag Ultra Long Performance is ontworpen met een speciale vouw die meer capaciteit toevoegt ten opzichte van een
platte zak. Powerflow maakt de zak flexibeler en makkelijker om in uw stofzuiger te passen.
Het sluitsysteem is opnieuw ontworpen en beter gemaakt door het gebruik van sterker materiaal en een nieuwe
afsluit technologie. Dit zorgt ervoor dat de S-Bag iedere keer opnieuw sluit en niet afbreekt of gaat lekken.
Omdat deze stofzuigerzak zich automatisch sluit tijdens het verwijderen, maakt dit het verwisselen eenvoudig, snel en
hygienisch.
Anti- Allergy beschermt uw gezondheid, waarbij aanzienlijk wordt bijgedragen aan de hygiene en luchtzuiverheid in uw huis
terwijl nog steeds uitstekende prestaties worden onderhouden.
O.a. geschikt voor:
AEG AB61CDRTD
AEG AB61H6SW
AEG AP91HB21ES
Electrolux PD91-ALRGY
| EAN | 7319599031801 |
|---|---|
| Origineel nummer | 9001684761 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 13.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.165 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 480 |
| Lengte stofzuigerzak | 28,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 17,5cm |
| Lengte aansluiting | 12cm |
| Breedte aansluiting | 9,9cm |
| Diameter buitenkant gat | 5,4cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,7cm |
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
4
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|