Productinformatie
| EAN | 3023372026314 |
| Productnummer | MEN005 |
| MRP | € 8.99 |
| Gewicht (kg) | 0.125 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 44 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 792 stuks |
Niet langer beschikbaar
Menalux 3300 P
5 stofzuigerzakken
| EAN | 3023372026314 |
|---|---|
| Origineel nummer | 900196207 |
| Intrastat | 48194000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 8.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.125 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 44 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 44 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 792 |
| Lengte stofzuigerzak | 30cm |
| Breedte stofzuigerzak | 15,5cm |
| Lengte aansluiting | 12,7cm |
| Breedte aansluiting | 17,5cm |
| Diameter buitenkant gat | 3,8cm |
| Diameter binnenkant gat | 5,8cm |
| Aantal in verpakking |
5
|