Productinformatie
| EAN | 4005337609113 |
| Productnummer | NF0172 |
| Gewicht (kg) | 0.087 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1104 stuks |
Nilfisk origineel: 60911
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Aero 350
Nilfisk Aero 360
Nilfisk Aero 400
Nilfisk Aero 440
Nilfisk Aero 840
Nilfisk Attix 350
Nilfisk Attix 360
Nilfisk CENTIX 60
Nilfisk Maxxi WD3
Nilfisk Maxxi WD7
| EAN | 4005337609113 |
|---|---|
| Origineel nummer | 60911 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 24.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.087 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.087 |
| Lengte verpakking | 31cm |
| Breedte verpakking | 8,5cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 46 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1104 |
| Diameter |
36mm
|
| Electronische bediening |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Zuigkracht regeling |
Ja
|