Productinformatie
| EAN | 5715492167432 |
| Productnummer | NF0077 |
| Gewicht (kg) | 0.178 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 792 stuks |
Nilfisk origineel: 107414062
Select en Elite series met luchtregelaar
| EAN | 5715492167432 |
|---|---|
| Origineel nummer | 107414062 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 19.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.17 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.178 |
| Lengte verpakking | 39cm |
| Breedte verpakking | 11,5cm |
| Hoogte verpakking | 5,2cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 33 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 792 |
| Diameter |
32mm
|
| Electronische bediening |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Zuigkracht regeling |
Ja
|