Productinformatie
| EAN | 5715492032884 |
| Productnummer | NF0069 |
| Gewicht (kg) | 0.029 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 4416 stuks |
Nilfisk origineel: 82215000
Geschikt voor o.a.:
Nilfisk Action Plus
Nilfisk Action Plus AUS/NZ
Nilfisk Action Plus Parquet
Nilfisk Action Plus Pet PACK
Nilfisk Action Plus Special
Nilfisk Bravo
Nilfisk Bravo HE
Nilfisk Bravo Parquet
Nilfisk Bravo Pet Pack
Nilfisk Bravo Special
Nilfisk Action A 100
Nilfisk Action A 200
Nilfisk Action A300
Nilfisk Action A400
Nilfisk Coupe Nozzles 2
Nilfisk Coupe Parquet
Nilfisk Coupe Special
Nilfisk Coupe Xtra Nozzles 2
Nilfisk Coupé Neo
Nilfisk Coupé Neo Parquet
Nilfisk Coupé Neo Special
Nilfisk Coupé Neo Xtra
O.a. geschikt voor:
AEG 1099025049
AEG VARIO 500
Electrolux 9001683441
Electrolux VARIO 500
Makita CL001GA203
Nilfisk King
Nilfisk VP300
Nilfisk VP300 HEPA
Nilfisk VP930
Nilfisk VP930 ECO HEPA
Nilfisk VP930 HEPA
Nilfisk VP930 HEPA BASIC
Nilfisk VP930 HEPA NORDIC
Nilfisk VP930 HEPA STANDARD NORDIC
Nilfisk VP930 PRO HEPA
Numatic HVR200
| EAN | 5715492032884 |
|---|---|
| Origineel nummer | 82215000 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 5.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.025 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.029 |
| Lengte verpakking | 10,5cm |
| Breedte verpakking | 7,5cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 184 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 4416 |
| Diameter |
32mm
|
| Draaibaar |
Nee
|
| Kleur |
Zwart
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal borstel |
Nylon
|
| Parkeerstand |
Nee
|