Productinformatie
| EAN | 5028965035061 |
| Productnummer | NUM0029 |
| Gewicht (kg) | 0.006 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 48000 stuks |
Origineel Numatic: 219045
O.a. geschikt voor:
Numatic HVR160
| EAN | 5028965035061 |
|---|---|
| Origineel nummer | 219045 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 2.7 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.002 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.006 |
| Lengte verpakking | 24cm |
| Breedte verpakking | 15cm |
| Hoogte verpakking | 2cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 2000 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 48000 |
| Materiaal |
Metaal
|