Productinformatie
| EAN | 4012615604708 |
| Productnummer | SEB0106 |
| MRP | € 18.5 |
| Gewicht (kg) | 0.103 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 stuks |
SEBO origineel: 6047ER 01
Airbelt C-modellen te gebruiken in originele grote. Airbelt K-modellen afkorten op 120cm. Airbelt D-modellen afkorten op 141cm.
O.a. geschikt voor:
SEBO Airbelt C
SEBO AIRBELT C2
SEBO AIRBELT C2.1
SEBO AIRBELT C3.1
SEBO Airbelt D1
SEBO Airbelt D2
SEBO Airbelt D3
SEBO Airbelt D3 Family
SEBO Airbelt D3 Parket
SEBO Airbelt D4
SEBO Airbelt D4 Kontrol
SEBO Airbelt D4 PET
SEBO Airbelt D4 Premium
SEBO AIRBELT K1
SEBO Airbelt K1 Basic
SEBO AIRBELT K2
SEBO Airbelt K2 Hepa
SEBO Airbelt K2 Parket
SEBO AIRBELT K3
SEBO Airbelt K3 Comfort
SEBO Professional D8
| EAN | 4012615604708 |
|---|---|
| Origineel nummer | 6047ER 01 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 18.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.058 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.103 |
| Lengte verpakking | 18,3cm |
| Breedte verpakking | 13,5cm |
| Hoogte verpakking | 4,6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 |
| Kleur |
Grijs
,
Zwart
|